Ülke

Lojistik

Tedarik zinciri

Kimya sektöründeki birçok endüstri için özel kimyasal maddelerin önde gelen distribütörlerden biri olan Safic-Alcan’ın, müşterilerine ve tedarikçilerine en iyi lojistik hizmetini sunmak ana hedefleri arasında yer almaktadır.

Amacımız, müşterilerimize ürünlerimizi daima güvenlik standartlarına uygun, zamanında, istenilen şekilde tedarik etmektir.

Depolama

Safic-Alcan’ın gelişmiş tedarik ağı, lokal ve global taleplere hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Lojistik faaliyetlerimizin çoğunu, uzun süredir iş ilişkisi içinde olduğumuz güvenilir üçüncü taraf iş ortaklarımız ile birlikte yönetiyoruz. Bu iş ortaklarımız, belirli ürün ve sektörler için gerekli olan özel gereksinimler, yasal zorunluluklar ve izinler de dahil olmak üzere kimyasalların depolanması, elleçlenmesi ve teslim edilmesi konusunda uzmandır.

Antrepo ve depolarımız, tedarik zinciri ekiplerimiz tarafından sürekli olarak takip edilir ve gerekli görülen sıklıkta denetlenir.

Sonuç olarak, faaliyette olduğumuz tüm ülkelerdeki yerel depolarımız ve bölge depolarımız ile geniş bir stratejik öneme sahip depo ağını yönetiyoruz.

  • logistics-.jpg
  • logistics-Safic.jpg
  • logistics-truck.jpg
  • logistics-tw.jpg
  • logistics-your-time.jpg

Ürün bulunabilirliği ve envanter yönetimi

Safic-Alcan, müşterileri ile güvenilir bir iş birliğinin parçası olarak, ani talepler de dahil olmak üzere tahmin ve öngörüler ile stoklarını sürekli takip etmekte ve optimum düzeyde tutmaktadır.

Numune ve yeniden paketleme

Tedarik zincirimiz müşterilerimize çalışmaları için gerekli numune desteğini her zaman sağlamaktadır.

Bazı ihtiyaçlar gereği yeniden paketleme, bölme, birleştirme gibi gerek duyulan hizmetleri, iş ortakları üzerinden sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için, Safic-Alcan yerel satış veya müşteri danışmanı ile irtibata geçiniz.Þifremi unuttum ya da kayýt olun